راه اندازی کافه رستوران سیار

راه اندازی کافه رستوران سیار

امروزه ایده های نو و جالب بیشتر از گذشته مورد توجه ی مخاطبان قرار خواهد گرفت. این ایده ها می توانند در هر زمینه ای و با هر موضوع و گرایشی بیان شوند و اینطور نیست که اگر شما کسب و کار خاصی داشته باشید، نتوانید روش و راهکاری جدید را در کارتان ایجاد کنید. برای ایجاد ویژگی ها و قابلیت های جدید و جالب برای مشتریانتان باید وقت و زمان کافی بگذارید و با بررسی و تحقیق، ایده های تازه ای را خلق کنید. در این مقاله گروه مشاوران برتر مجری تخصصی راه اندازی رستوران و فست فود و راه اندازی کافی شاپ قصد دارد به معرفی و بررسی یکی از این ایده های جالب که اخیرا در سیستم کاری رستوران ها و کافی شاپ ها ایجاد شده و با استقبال زیادی روبه رو شده است، بپردازد؛ این ایده ی جالب راه اندازی کافه رستوران سیار می باشد. شاید در ابتدا این طور فکر کنید که چنین ایده ای کاری بی نتیجه و پر دردسر و بدون استقبال از جانب مردم می باشد ولی در ادامه ی این مقاله، ما به شما موفق بودن این ایده ی هیجان انگیز را اثبات خواهیم کرد.

کافی شاپ سیار، شغلی جدید و پر مخاطب

به صورت پیش فرض اکثر رستوران ها و کافه ها دارای مکانی ثابت هستند یعنی مشتری برای مراجعه به آن ها به یک آدرس مشخص و یا در صورتی که دارای شعبه های مختلفی باشند، به نزدیک ترین شعبه مراجعه خواهد کرد ولی در نظر داشته باشید که یک برند فعال در این زمینه فقط می تواند محدوده ی خاصی را که مربوط به بیزینس خودش می شود، پوشش دهد و برای جذب مشتریان بیشتر نیاز است که از گزینه هایی مانند انواع روش های تبلیغاتی برای جذب مشتری استفاده نماید ولی کافه رستوران های سیار در انتظار مشتری نمی مانند و می توانند به تمامی نقاط شهر سفر کنند و در واقع هر روز مشتریان جدیدی پیدا کرده و میزان فروششان را افزایش بدهند.

علاوه بر اینکه می توانند در محل برگزاری جشن ها، ایونت ها، همایش ها و نمایشگاه های خاص حضور پیدا کنند و در آن جا با ارائه ی خدمات با کیفیت و بسیار سریع مشتریانی از قشر های متفاوت جامعه و در سنین مختلف به دست بیاورند. کافه رستوران های سیار برای قشر جوان بسیار جذاب و جالب می باشد؛ زیرا از ویژگی هایی برخوردار است که آنان چه به عنوان مخاطب و مشتری و یا اگر قصد فعالیت و راه اندازی این شغل را داشته باشند، به سمت این کسب و کار هیجان انگیز جذب می شوند. امروزه در سطح شهر کافی شاپ های سیار زیادی را می بینیم که مدیریت اکثر آن ها با جوانان است و از تنوع کافی در منوی خود و کیفیت راضی کننده در خوراکی ها و نوشیدنی هایی که به مشتریان عرضه می نمایند، برخوردار هستند. آیا تا به حال به این نکته اندیشیده اید که راز موفقیت آن ها چیست؟

 برخورداری از چه ویژگی هایی موجب ماندگاری آن ها در این کسب و کار خواهد شد؟

برتری های این شکل از کسب و کار رستوران یا کافه داری نسبت به شیوه ی مرسوم آن چیست؟

راه اندازی کافی شاپ رستوران سیار

مزیت های راه اندازی رستوران یا کافی شاپ های سیار

بدیهی است که قبل از انجام و اجرای هر ایده ی تازه ای لازم است که به میزان کافی فکر کنید و ببینید که آیا ایده ی مورد نظرتان می تواند موفق شود و برای مشتریان مفید است یا خیر؟ چه ویژگی ها، قابلیت ها و امکانات جدیدی را برای مخاطبان فراهم می نماید؟

راه اندازی هر شغل جدیدی با محدودیت ها ، موانع و سختی های خودش همراه است اما در مقابل از مزیت ها و برتری هایی نیز برخوردار می باشد و در ادامه مجموعه ی مشاوران برتر به برخی از مزیت های راه اندازی کافه رستوران سیار اشاره کرده است:

 1.نیاز به سرمایه ی اولیه ی کم

میزان سرمایه ی مورد نیاز برای اجرای این کار به مراتب پایین تر می باشد و شما در مراحل اولیه ی کارتان نیاز ندارید که هزینه های اجاره ی محیط کار را پرداخت کنید. شما برای انجام این کار به یک فضای متحرک و سرپوشیده نظیر انواع ماشین، کامیونت، ون و …. و همچنین تجهیزات ساده ای نیاز دارید که به راحتی می توانید با پرداخت هزینه ای پایین آن ها را تهیه کنید. حتی می توانید برای خرید تجهیزات کافی شاپ سیار در مورد دستگاه های دست دوم نیز تحقیق نمایید تا هزینه های راه اندازی کافه را تا حد امکان تعدیل نمایید.

2.مشتریان بیشتری خواهید داشت.

در این روش همان طور که گفته شد مشتریان شما محدود به منطقه ی خاصی نمی باشند و شما می توانید به ازای هر حرکت خود به مناطق مختلف شهری و ییلاقی مشتریان جدیدی به دست بیاورید. نکته ی مهم تر این است که در صورت جذاب بودن کارتان خواهید توانست مخاطبان و مشتریان ثابتی به دست بیاورید و از این طریق درآمدتان را چند برابر کنید.

3.از طریق راه اندازی کافه رستوران سیار به راحتی معروف خواهید شد.

بعضی کسب و کار ها در صورتی که پارامتر های به خصوصی در آن ها رعایت شده باشند، سریعا معروف و شناخته می شوند. در نظر داشته باشید که اگر برند کافی شاپ شما چنین ویژگی هایی را داشته باشد، علاوه بر اینکه به واسطه ی متفاوت بودن سیستم و سبک کاریتان معروف خواهید شد، از این قابلیت می توانید به درامد بالاتری برسید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *