درباره گروه مشاوران برتر و سرآشپز امیر سالم

رزومه کاری و درباره گروه مشاوران برتر و سرآشپز امیر سالم

سرآشپز امیر سالم متولد سال 1365 در استان گیلان شهر رشت است. از سال 1379 و در سن 15 سالگی با توجه به علاقه زیادی که به آشپزی و قنادی داشت به آشپزی مشغول شد و از سال 1380 وارد شغل آشپزی رستوران و فست فود شد، شغل مورد علاقه خود،را پیدا نمود و تخصص خود را در رشته آشپزی اخذ نمود.دوره های حرفه اشپزی را در رستوران فست فود های برند در خارج ایران و داخل ایران آغاز کرد

او شانس بزرگ زندگی خود را با توجه و حمایت مداوم والدین به استعداد و علاقه آشپزی غذاهای ملل ایتالیایی و بخصوص فست فود می داند که از کودکی در وجودش بود آغاز نموند..

تخصص ها

آشپزی حرفه ای ایتالیای انواع استیک پاستا سالاد و گارنیش،غذاهای ایرانی دریایی،لبنانی و همچنین مهارت بالا در غذاهای فست فود سراشپز امیرسالم از سال 1392به صورت حرفه ای راه اندازی فست فود و رستوران،فودکورت و کافی شاپ را در سراسر کشور آغاز کرد.

فعالیت ها

سرآشپز امیر سالم به مدت 4 سال سرآشپز رستوران های زنجیره ای شریمپی،سرآشپز برگر ذغالی 17 و برندهای مطرح فست فود آپاچی،شایلی،سوپراستار،و…….. از فعالیتهای مهم ایشان می توان به راه اندازی رستوران و فست فود های بیش از 46 پروژه موفق در سراسر کشور نام برد..

راه اندازی فست فود و رستوران

تمامی رزومه های کاری گروه مشاوران برتر متعلق به سرآشپز امیرسالم باقراداد میباشد و متعلق به هیچ گروه دیگری نمیباشد.و هرگونه سوء استفاده از رزومه ها پیکرد قانونی دارد.