راه اندازی کافی شاپ

راه اندازی کافی شاپ

استفاده از خدمات مشاوره ای در هر زمینه ای که بخواهید کسب و کاری را راه اندازی نمایید، مفید می باشد و باعث خواهد شد تا وسعت دید و اطلاعات شما  نسبت به آن بیزینس افزایش یابد و از نیازمندی ها، مزیت ها و سختی های آن کار آگاه شوید. زمانی که میزان اطلاعات افزایش می یابد، ایده پردازی و تصمیم گیری آسان تر شده و اجرای ایده ها و مدیریت پروژه بسیار هوشمندانه تر صورت می پذیرد. اگر شما نیز قصد راه اندازی کافی شاپ را دارید می توانید از خدمات تخصصی گروه مشاوران برتر با سالها سابقه درخشان استفاده نمایید.

برای راه اندازی کافی شاپ به چه نکاتی باید توجه داشت؟

  • برنامه ریزی دقیق

برنامه ریزی شامل توجه به تمامی جزییاتی است که در نهایت شما را به اطلاعات جامعی می رساند و کاملا به این موضوع اشراف پیدا خواهید کرد که برای داشتن یک کافی شاپ به چه چیزهایی نیاز دارید؟ چقدر باید هزینه کنید؟ در نهایت بر اساس هدفی که دارید به صورت تخمینی چقدر از راه اندازی کافی شاپ سود خواهید برد و آیا پیاده سازی این کار بر اساس شرایط، میزان بودجه و امکانات فعلی شما عاقلانه است یا خیر؟

بنابراین شما باید با همراهی مشاوران مجموعه ی مشاوران برتر یک طرح کسب و کار دقیق را که بر مبنای انتظارات خودتان تعیین شده است، تهیه نمایید.

  • آگاهی

کشف مواردی که می تواند به بهتر انجام شدن پروژه کمک نموده و سرانجام به کسب نتیجه ی دلخواه منجر شود.

  • صرفه ی اقتصادی

توجه به این نکته که راه اندازی کافی شاپ باید حتما به لحاظ مالی توجیه پذیر باشد از اهمیت زیادی برخوردار است؛ هدف از ایجاد یک کسب و کار پیشرفت است و اگر درست و اصولی عمل نمایید؛ قطعا زمینه ی سود آوری اقتصادی بیزینس شما فراهم خواهد شد.

  • تامین نیروی کار

جهت استخدام اشخاصی به عنوان باریستا، سالن دار و ویتر چه برنامه ای دارید و از میزان حق و حقوق هر کدام و مواردی که مرتبط با قانون کار می شود، اطلاع دارید یا خیر؟

  • شناخت رقبا

آیا می دانید که رقبای شما چه کسانی هستند و با استفاده از چه نکاتی و پیاده سازی چه ایده هایی می توانید نسبت به آن ها یک نوآوری در حوزه ی راه اندازی کافی شاپ، مدیریت و آن و سرویس دهی به مشتریان ایجاد کنید؟

  • تامین تجهیزات

ضروری است که از نوع دستگاه ها و تجهیزاتی است که در این مکان مورد استفاده قرار می گیرند، مطلع شوید. شما باید بدانید که برای تهیه و سرو نمودن انواع نوشیدنی ها، خوراکی ها و غذاها جدای از خرید مواد اولیه ی آن ها نیاز به چه دستگاه هایی دارید و تامین این موارد همگی مشمول ایجاد هزینه می شود؛ بنابراین یکی از مراحل اساسی راه اندازی کافی شاپ برآورد هزینه ای است که برای خریداری تجهیزات با کیفیت مورد استفاده باید پرداخته شود.

  • محل کافی شاپ

محلی که انتخاب نموده اید، باید به لحاظ موقعیت جغرافیایی، برخورداری از متراژ کافی برای پیاده سازی دکوراسیون یا بازسازی و سایر امکانات به گونه ای باشد که برای راه اندازی کافی شاپ مناسب بوده و همچنین از لحاظ میزان هزینه های اجاره و … نیز با بودجه ای که در نظر دارید، هماهنگی داشته باشد.

راه اندازی کافی شاپ

خدمات راه اندازی کافی شاپ گروه مشاوران برتر

مجموعه ی مشاوران برتر بر مبنای بررسی دقیق این بیزینس، آگاهی کامل از ملزومات آن، مطابقت دادن آن با ایده آل ها و خواسته های شما و ضمن در نظر گرفتن نکاتی برای بهینه نمودن هزینه های جاری و صرفه جویی در زمان، خدمات لازم در خصوص راه اندازی کافی شاپ و مدیریت حرفه ای آن را به متقاضیان ارائه خواهد داد. برای کسب اطلاعات بیشتر و بهرمندی از جلسات مشاوره با ما تماس حاصل فرمایید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *