روش های جذب مشتریان بیشتر برای کافی شاپ های تازه راه اندازی شده

روش های جذب مشتریان بیشتر برای کافی شاپ های تازه راه اندازی شده

اگر صاحب کافی شاپ هستید، بخوانید.

به طور قطع جذب مشتری و مخاطبان بیشتر یکی از اهداف شما نیز می باشد، اما آیا تا به حال نسبت به این مورد دقیق و عمیق اندیشیده اید که چگونه می توان آمار مشتریان و مخاطبان را افزایش داد؟ البته به یاد داشته باشید که این دغدغه در تمامی کسب و کار ها وجود دارد و همچنین در هر کاری که فعالیت داشته باشید، ایده ها و روش های مختلفی را برای جلب توجه مخاطب وجود دارد. تبدیل یک مراجعه کننده به مشتری ثابت، همیشگی و وفا دار به کافی شاپ شما مقوله ی بسیار مهمی است که اکثر صاحبان کسب و کار ها از آن بی خبر هستند و این طور فکر می کنند که جذب مشتری فرایند بسیار سختی بوده و نیازمند پرداخت هزینه های تبلیغاتی است.

در حالی که شما می توانید با پرداخت هزینه های کم تر ولی پیاده سازی ایده های نو هزاران مشتری جدید به دست آورید. گروه مشاوران برتر مجری تخصصی راه اندازی کافی شاپ در این مقاله به بررسی روش هایی می پردازد که یک کافی شاپ می تواند با به کارگیری آن ها مشتریان و مخاطبان بیشتری را جذب کرده و در نهایت سود آوری بالاتری داشته باشد.

جذب جوانان خوش خوراک و خوش ذوق به کافی شاپ اختصاصی شما

شما به عنوان مدیریت یک کافی شاپ شیک و فوق العاده که بهترین نوشیدنی ها و غذا ها را ارائه می دهد، چه وظیفه ای دارید؟

اگر از هر آن چه که لایق مشتری مجموعه ی شما باشد، بهره مند هستید ولی باز هم مشتریان کمی به کافه ی شما مراجعه می کنند و این موضوع باعث شده است که انگیزه ی کافی برای ادامه کار را نداشته باشید، باید برای کشف مشکل وقت بگذارید. اگر بخواهیم به صورت ساده دلیل این مشکل را توضیح بدهیم، لازم است اشاره کنیم که مخاطب شما از نیاز هایی برخوردار است و همچنین هر فردی یک غذای به خصوصی را بیشتر از سایر غذا ها دوست دارد، تصور کنید که این فرد به کافی شاپ شما مراجعه می کند، به احتمال زیاد خوراکی دلخواه خودش را سفارش خواهد داد؛ بنابراین یکی از نکته هایی که می تواند منجر به جذب مشتریان بیشتر شود، این است که پر فروش ترین و پر طرفدار ترین غذا ها و نوشیدنی ها را طبق یک بررسی دقیق در بازه ی زمانی مشخص یک ماهه شناسایی نمایید و سپس آن ها را با دیزاین و یا قیمتی مناسب تر در اختیار مخاطبان کافی شاپ خود قرار دهید.

در این بررسی به رده ی سنی و جنسیت مخاطبان نیز توجه داشته باشید که چه تمایلاتی دارند؛ به طور مثال شما توانسته اید تخمین بزنید که در طول یک ماه، موس شکلاتی بیشترین میزان سفارش و فروش را داشته است و به احتمال زیاد افراد سفارش دهنده جوان بوده اند، چرا؟ چون این خوراکی محبوب جوانان و البته خانم های شیرینی دوست می باشد. حال چه ایرادی خواهد داشت که حتی برای امتحان هم که شده به مدت یک هفته در کافی شاپ خود، موس شکلاتی را با قیمتی ارزان تر به مشتریان خود ارائه دهید؟ مطمئن باشید که آن ها در این باره با دوستان و اشنایان خود صحبت خواهند کرد و چه تبلیغاتی بهتر از این نوع تبلیغ و اطلاع رسانی؟

به یاد داشته باشید که اگر بتوانید بین کسب و کارتان و بیزینس های رقیب تمایز ایجاد کنید، نه تنها توانسته اید مشتریان جدیدی به دست بیاورید بلکه به یک برند بی رقیب تبدیل خواهید شد.

توجه به نکات مهم و تاثیر گذار برای افزایش مشتریان کافی شاپ

به این نکته ی مهم در کارتان توجه باشید که چگونگی نحوه ی ارائه ی یک غذا یا نوشیدنی بسیار مهم تر از این است که آن محصول را در لیست منو کافی شاپ داشته باشید. برای ایینکه بتوانید نظر و توجه ی مخاطبان را جلب کنید، باید از بازار هدف و تمایلات مشتریانتان اطلاعاتی داشته باشید و بدانید که آن ها دقیقا به دنبال چه غذایی و چه طعمی هستند و چه کیفیتی از نظر آن ها قابل قبول می باشد. اگر بتوانید این اطلاعات مهم را به دست بیاورید، بر اساس آگاهی های جدید خود شیوه های بهتری را برای دستیابی به فروش بیشتر به کار خواهید گرفت.

علاوه بر این، توجه به یک نکته ی مهم دیگر هم ضروری می باشد که به سلیقه ی افراد جوان تر و مراجعه کنندگانی که سن کمتری دارند، بیشتر توجه کنید؛ زیرا این افراد بیشتر به کافی شاپ شما خواهند آمد و دوست دارند زمان طولانی تری را به همراه دوستان خود در مکان هایی مانند رستوران و کافی شاپ سپری کنند؛ بنابراین تحقیق و بررسی در مورد اینکه آن ها به دنبال چه غذا ها و نوشیدنی هایی هستند به شما کمک می کند که یک نگاه کلی به امکانات، ویژگی ها و منوی کافی شاپ خود بیندازید و این اولین و مهم ترین و تاثیر گذار ترین اقدامی است که باید برای افزایش دادن مشتریان و مخاطبان خود پیاده سازی نمایید.

1.7/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *