راه اندازی فست فود در رامسر

راه اندازی فست فود در رامسر

راه اندازی فست فود در رامسر بصورت کاملا حرفه ای توسط گروه تخصصی مشوران برتر. با توجه به سودآوری بسیار مناسبی که کسب‌ و کارهای غذایی دارند، امروزه رقابت میان آن ها نفس گیر است. در میان تمام صنایع و کسب و کارهای غذایی، نقش رستوران ها و فست فود ها به علت ارتباط مستقیم با مشتریان و رسیدن سریع به سوددهی، اهمیت خاصی دارد. فست فودها اما به دلیل امروزی تر بودن، سودآورتر بودن و ساده تر بودن مناسب تر هستند. برای افرادی که می خواهند با سرمایه ی متوسط، کسب و کار خوبی راه بیندازند، سوددهی فوری اهمیت زیادی دارد. آن ها می خواهند سریعاً بتوانند وام هایی که گرفته اند را تسویه کنند و خرج هایی که کرده اند را با سود به دست آمده جبران کنند.

همه چیز در مورد راه اندازی فست فود در رامسر

فرقی ندارد سرمایه ی اولیه ی شما چه میزان باشد، راه اندازی فست فود معمولاً راه حل خوبی برای درآمد زایی است. می توانید در ابعاد مختلف از یک ساندویچی کوچک تا مجموعه فست فود های زنجیره ای را بسته به سرمایه ی خود راه بیندازید. اما بازار رقابت طوری اشباع و پیچیده است که اگر دقت نکنید و قدمی کج بگذارید، ممکن است ضرر کنید و کنترل اوضاع را به سرعت از دست بدهید. اگر می خواهید در شهر رامسر فست فود احداث کنید و از آن درآمد خوبی به دست آورید، این مقاله به شما کمک خواهد کرد.

راه اندازی فست فود در رامسر

برای راه اندازی فست فود در رامسر چه مراحلی را باید طی کنیم؟

1- تعیین استراتژی، مسیر پیش رو و انجام برآورد های لازم

اولین گام این است که دقیقاً بدانید چه کاری می خواهید بکنید! ساده به نظر می رسد؟ البته چندان هم ساده نیست. شما باید میزان سرمایه ای که دارید، یا می توانید تامین کنید را مشخص کنید. سپس باید بدانید چه نوع فست فودی می خواهید داشته باشید. مراحل بعدی برای شما، از روی این مرحله شکل می گیرند. توصیه می کنیم در این قدم از مسیر، با مشاوران یا افراد کاربلد هم مشورت کنید. می خواهید فست فود ایتالیایی راه اندازی کنید؟ کافه فست فود را ترجیح می دهید؟ می خواهید فلافلی احداث کنید و در کنارش بعضی غذاهای دیگر را هم داشته باشید؟ باید نیاز منطقه و استقبال عمومی را بسنجید و تمایلات خود را تا حد ممکن کنار بگذارید. ببینید چقدر سرمایه برای استخدام نیروی خدماتی و آشپز، تهیه ی وسایل آشپزخانه، تهیه ی وسایل دکور و میز و صندلی ها نیاز دارید. لیست کاملی درست کنید و سرمایه ی خود را با نسبت های درست تقسیم کنید.

2- تهیه ی مکان مناسب برای احداث فست فود

اگر به درستی برآوردها را کرده باشید، می دانید حدوداً چه مقدار می توانید برای تهیه ی ملک خرج کنید و آیا آن را می خرید یا اجاره می کنید. با پولی که دارید به مشاورین املاک در محله های مناسب سر بزنید و ملک را بیابید. مسافران رامسر را هم مد نظر قرار دهید. اگر در خیابان های اصلی ورودی و خروجی شهر باشید آن ها را به دست می آورید، اما باید کاملاً داخل شهر باشید تا مشتری های ثابت رامسری را از دست ندهید. به علاوه اگر به مناطق دیدنی و توریستی مرکز شهر نزدیک باشید، شانس بیشتری برای جذب مشتری دارید. کوچه پس کوچه ها را کنار بگذارید و مکانی کوچک در خیابان های اصلی و پر رفت و آمد را انتخاب کنید. ترجیحاً به محل هایی که اشباع شده اند و تعداد خیلی زیادی فست فود دارند، نروید. می توانید حتی باغ یا باغچه برای این کار اجاره کنید و یک فست فود سنتی احداث کنید! گردشگران رامسر از چنین محلی استقبال می کنند.

3- تبدیل فضای انتخاب شده به فست فود

طراحی دکوراسیون، آشپزخانه و تاسیسات باید در مرحله ی بعد انجام شوند. توجه کنید برای یک کسب و کار تازه کار، ظاهر بسیار اهمیت دارد. در واقع خرجی که برای دکور فست فود خود می کنید، چند برابر خودش سود به دنبال دارد. اگر در محله های سنتی هستید، از دکورهایی استفاده کنید که مرتبط به فضا باشند.

4- استخدام پرسنل مورد نیاز فست فود

پرسنل خوش برخورد انتخاب کنید. تعداد آن ها لازم نیست در ابتدای کارتان زیاد باشد. آشپز متخصص با پروانه ی بهداشت بیاورید و توجه کنید در نهایت چیزی که باعث می شود مشتریان به فست فود شما برگردند، کیفیت غذاهاست. تنوع منوی خود را با کمک آشپزها تعیین کنید و مواد اولیه را بخرید.

5- تبلیغات را جدی بگیرید.

اگر بخواهید دست روی دست بگذارید تا مشتریان خود به سراغ شما بیایند، بازی را باخته اید. کسب و کار شما هر اندازه ای که داشته باشد، نیاز به تبلیغ دارید. بنرهای تبلیغاتی در منطقه ی خود استفاده کنید. علاوه بر آن در نزدیکی پارک های بزرگ و اماکن دیدنی تبلیغ کنید. در ایامی که گردشگران به رامسر می آیند، پشت تراکت ها نقشه ی شهر را با دیدنی هایش بزنید و در ورودی های شهر پخش کنید. افتتاحیه ی بزرگ و با تخفیف که تبلیغ کافی برایش انجام شده باشد هم کمک زیادی می کند.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *