تاثیر دکوراسیون کافی شاپ در جذب مشتریان

تاثیر دکوراسیون کافی شاپ در جذب مشتریان

اگر شما بخواهید به مسافرت بروید، قطعا مقصدی را انتخاب خواهید کرد که ویژگی ها و جذابیت های گردشگری زیادی داشته باشد تا بتوانید در طول سفر به مناطق مختلف آن بروید و از دیدن مناظر متنوع لذت ببرید؛ بنابراین زیبایی و خاص بودن یک محیط، موضوع واضحی است که باعث می شود مورد توجه افراد زیادی قرار بگیرد. به همین ترتیب اگر شما صاحب یک کافی شاپ، فست فود یا رستوران باشید؛ می توانید با آگاهی نسبت به این نکته و با به کارگیری آن در طراحی محیط کاریتان برای جذب مشتریان بیشتر اقدام نمایید. اکثر صاحبان چنین مشاغلی زمانی که می خواهند دکوراسیون و سبک محیط کاریشان را طراحی و تعیین کنند، به مشکل برخورد خواهند کرد و دقیقا نمی دانند که از کجا باید کار را شروع کرده و چه نکات و پارامتر هایی برای جذاب شدن دیزاین محل کارشان نیاز است که رعایت شود.

گروه مشاوران برتر مجری تخصصی راه اندازی کافی شاپ در این مقاله به شما نکاتی را یادآور خواهد شد که با استفاده از آن ها بتوانید طراحی زیبا و منحصر به فردی برای کافی شاپ خود ایجاد کنید. دقت داشته باشید که بدیهی است، اکثر مخاطبان و مشتریان کافه ی شما افرادی باشند که در اوقات فراغت خود به چنین فضایی مراجعه کنند و حتما دوست دارند که در مدت زمان حضور در کافی شاپ حس آرامش و راحتی متفاوتی را تجربه کنند؛ بنابراین دکوراسیونی که برای این فضا انتخاب می نمایید، می تواند به طور مستقیم بر روی احساس مشتریان نسبت به کافه ی شما تاثیرگذار باشد و شما به عنوان مدیر این کسب و کار، باید با ایده گرفتن از موضوعات مختلف بتوانید به این خواسته مشتریان یعنی احساس راحتی و لذت بردن از دکوراسیون کافی شاپ شما پاسخ بدهید و آن را برطرف کنید.

راه اندازی کافی شاپ - دکوراسیون کافی شاپ

سه نکته ی مهم برای طراحی دکوراسیون کافی شاپ از دیدگاه گروه مشاوران برتر

1.سبک کافه ی خودتان را مشخص کنید.

این محیط ها معمولا به انواع مختلفی تقسیم بندی می شوند که مهم ترین آن ها سبک های سنتی و مدرن هستند.هر یک از این سبک ها طرفداران خاص خودش را دارد. اولین مرحله در طراحی دکوراسیون کافی شاپ انتخاب و تعیین سبک آن است؛ زیرا شما باید با توجه به سبک موجود سایر اجزای محیط کافه را انتخاب و خریداری کنید؛ برای مثال در سبک های سنتی استفاده از تابلو ها و نیمکت ها چوبی و الهام گرفتن از المان های قدیمی می تواند جذابیت به خصوصی به این فضا ببخشد.

2.استفاده از نورپردازی مناسب

یکی از اصلی ترین عناصر تکمیل کننده ی دکوراسیون کافی شاپ، نورپردازی می باشد. این پارامتر روی سایر اجزای دکور کافه ی شما تاثیر زیادی خواهد گذاشت. نورپردازی باعث می شود که رنگ ها و محیط زنده تر و شاداب تر به نظر برسد و این موضوع قطعا برای مخاطبان شما قابل توجه خواهد بود. برای اثبات این موضوع به این مثال توجه کنید که اگر شما احساس خستگی داشته باشید، زمانی که در محیطی زنده و آرامش بخش و با انرژی قرار بگیرید، از خستگی شما کاسته خواهد شد و احساس بهتری را تجربه خواهید کرد؛ بنابراین نورپردازی مناسب برای طراحی دکوراسیون هر محیطی به ویژه کافی شاپ ها بسیار اهمیت دارد و باید حتما به آن حتما توجه شود.

3.روانشناسی رنگ ها

انتخاب رنگ و ست کردن رنگ های موجود در دکور داخلی و ایجاد هماهنگی بیشتر بین اجزای آن محیط،  از جمله کارهایی است که شما باید در هنگام طراحی دکوراسیون کافی شاپ به آن توجه داشته باشید. انتخاب رنگ در چنین محیط هایی موضوعی سلیقه ای نیست بلکه همان طور که گفته شد، باید با توجه به سبک کافه، ایده های خودتان و نیاز سنجی از علایق و تمایلات مشتریان به این موضوع توجه نمایید و مناسب ترین گزینه ها را انتخاب کنید. به کارگیری تکنیک های روانشناسی در انتخاب رنگ و دیزاین کافی شاپ به شما کمک زیادی خواهد کرد. در این خصوص می توانید با کارشناسان گروه مشاوران برتر مجری تخصصی راه اندازی کافی شاپ و همچنین راه اندازی فست فود و رستوران و فود کورت نیز مشورت نمایید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *